Darmowe terminale płatnicze? Poznaj program Polska Bezgotówkowa!

Darmowy terminal płatniczy to duże udogodnienie dla przedsiębiorcy. Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa właściciele firm mogą otrzymać terminale płatnicze za darmo i przez 12 miesięcy nie płacić za obsługę i użytkowanie terminala! Terminale dają wiele korzyści nie tylko na co dzień, ale także w sytuacjach wyjątkowych, takich jak np. trwający obecnie w naszym kraju stan zagrożenia epidemicznego. Dlaczego?

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa największych w Polsce wydawców kart i agentów rozliczeniowych przy udziale sektora publicznego i Związku Banków Polskich. Program związany jest z również z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu dotyczącą upowszechnienia płatności bezgotówkowych w naszym kraju. Jak działa program Polska Bezgotówkowa?

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Jaka jest idea programu? Jest to przede wszystkim wsparcie tych przedsiębiorców, którzy dotychczas nie udostępniali swoim klientom płatności bez gotówki, a także ułatwienie właścicielom firm dostępu do urządzeń płatniczych.

W związku z tym w programie mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, którzy przez okres ostatnich 12 miesięcy nie oferowali swoim klientom płatności bezgotówkowych oraz ci, którzy otwierają nowy biznes. Program skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców.

By otrzymać darmowy terminal płatniczy, należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać darmowe urządzenie płatnicze, uzupełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Gdy będzie ona pomyślna kurier dostarczy bezpłatne urządzenia pod wskazany w zgłoszeniu adres. Udział w programie jest całkowicie darmowy, a terminale trafiają do przedsiębiorców bezpłatnie.

Dzięki Polsce Bezgotówkowej właściciele firm nie płacą za obsługę urządzeń i prowizji od dokonanych transakcji. Z eService po 12 miesiącach trwania programu można także uzyskać nowoczesne terminale smart za darmo – bez konieczności ich wynajmowania! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie eService w ramach Polski Bezgotówkowej wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

Polska Bezgotówkowa – jakie są warunki po zakończenia programu?

Warunki współpracy zmieniają się po zakończeniu programu. Po upływie 12 miesięcy wynajem terminala stacjonarnego wynosi 39 zł miesięcznie, a przenośnego 49 zł na miesiąc. Nowoczesne terminale smart przedsiębiorcy otrzymują na własność – bez dodatkowych kosztów. Natomiast miesięczna prowizja procentowa od transakcji kartami płatniczymi wynosi: w przypadku karty Visa – 0,69 proc., Mastercard – 0,79 proc., a BLIK-iem – 0,29 proc.

Dogodne warunki współpracy sprawiają, że program cieszy się dużą popularnością. Do końca 2019 roku do rąk właścicieli firm trafiło już 200 tysięcy urządzeń. Oprócz szybkości transakcji, komfortu i wygody płatności bezgotówkowych, zyskały one w ostatnim czasie dodatkowy, niezwykle ważny atut. Jest nim bezpieczeństwo związane ze zdrowiem obywateli. W obliczu epidemii koronawirusa zarówno rządzący, jak i eksperci WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) zalecają, by płatności dokonywać bezgotówkowo. Ogranicza to ryzyko rozprzestrzeniania się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów chorobotwórczych, które – wraz z banknotami – krążą z rąk do rąk. By jednak mówić o pełnej dostępności do transakcji bezgotówkowych niezbędne jest zwiększenie liczy terminali płatniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *