Cukierki reklamowe z logo firmy – te słodkie upominki zdobyły serca klientów!

Podarunki firmowe to wiele popularnych produktów – długopisy, notesy, koszulki czy kubki, ale jednym z największych hitów są słodycze reklamowe.

Dobry podarunek od firmy, na przykład dołączany do zamówienia czy dostępny w sklepie, powinien być przede wszystkim uniwersalny, aby mógł przypaść do gustu każdego. Powinien też być przydatny oraz wzbudzać pozytywne skojarzenia. Te wymagania mogą spełnić cukierki reklamowe, które dzisiaj zaliczane są do grona jednych z najpopularniejszych upominków w biznesie.

Słodkie upominki od firmy – zawsze udany zakup

Za skuteczne podarunki firmowe nie trzeba płacić dużo. Także te przystępne cenowo mogą zapewnić świetne efekty – zainteresować klienta, budować rozpoznawalny i profesjonalny wizerunek, a nawet poprawiać humor. Asortyment podarunków jest spory. Niektóre z nich mogą być wykorzystane w firmie działającej w praktycznie każdej branży, natomiast inne dedykowane są tylko dla konkretnych biznesów. Do tej pierwszej kategorii zaliczają się słodycze z logo, które występują w wielu pysznych wariantach.

Wśród słodyczy reklamowych wyróżnia się między innym ciasteczka, czekolady, lizaki, gumy do żucia. Największym powodzeniem cieszą się jednak cukierki z logo firmy, które wspaniale nadają się jako podarunek na wiele okazji. Można udostępnić je w siedzibie firmy, dodawać do zamówień w sklepach online, rozdawać podczas akcji promocyjnych, targów – są one zatem uniwersalnym pomysłem na prezent, który może posmakować każdemu.

Czekoladki, karmelki, żelki: przegląd cukierków z logo

Firmy wykonujące cukierki z logo mogą zaprezentować swoim klientom bogatą gamę produktów do wyboru. Najpopularniejsze słodycze reklamowe to między innymi:

 • krówki reklamowe – tradycyjne polskie karmelki produkowane z mleka, które zachwycają ciągnącym się, słodkim środkiem
 • cukierki z nadzieniem – czekoladowe cukierki z wieloma nadzieniami, na przykład z galaretką owocową, nadzieniem orzechowym czy truflowym
 • karmelki – twarde i nadziewane cukierki reklamowe które dostępne są w wielu smakach, na przykład owocowym, miętowym czy lodowym
 • galaretki reklamowe – pyszne galaretki w cukrze o wielu smakach, na przykład owocowym
 • żelki – uwielbiane przez dzieci i nie tylko, miękkie żelki, także wegańskie, dostępne są w wielu smakach

W sprzedaży można znaleźć także cukierki bez cukru bazujące na słodzikach – warto sprawdzić cukierki reklamowe od firmy Słodkie Upominki, która prezentuje szeroką gamę słodyczy reklamowych.

Cukierki z logo – personalizacja słodyczy reklamowych

Pyszne słodycze reklamowe mogą być personalizowane na wiele sposobów. Proces personalizacji polega na umieszczeniu na opakowaniu słodyczy lub bezpośrednio na słodyczach nadruków czy tłoczeń na zamówienie klienta.

W przypadku cukierków personalizacja polega na umieszczeniu nadruków na opakowaniach słodyczy. Cukierki z nadrukiem pakowane są w różne opakowania, na przykład tradycyjne folie skręcane, w opakowania typu flow pack, które przeznaczone są do rozrywania, w papierowe opakowania. Zamawiać można także cukierki w opakowaniach zbiorczych – umieszczone w kartonikach, puszkach. Wybrane cukierki reklamowe są umieszczane w opakowaniach ekologicznych, biodegradowalnych – wybór takich słodyczy to dla firmy dodatkowy atut wizerunkowy.

Nadruk na cukierkach reklamowych przygotowywany jest na bazie projektu dostarczonego przez klienta. Najczęściej zamawiane są cukierki z logo firmy w otoczeniu kojarzonej z nią szaty kolorystycznej. Istnieje także możliwość wykonania innych nadruków, na przykład związanych z eventem, podczas którego słodycze mają być rozdawane, produktami, których dotyczy kampania reklamowa.

Jak złożyć zamówienie na słodycze z logo firmy?

Aby zakupić cukierki z logo lub inne słodycze reklamowe, należy skontaktować się bezpośrednio z firmą realizującą zamówienie. Zapytanie ofertowe można przesłać również przez internet.

Zatem cukierki z nadrukiem to wspaniały pomysł na podarunek firmowy. Te pyszne słodycze są uwielbiane przez klientów, dlatego razem z nimi wypromowanie przedsiębiorstwa, marki czy produktu staje się jeszcze łatwiejsze.

One thought on “Cukierki reklamowe z logo firmy – te słodkie upominki zdobyły serca klientów!

 1. Zamawiamy takie podarunki dla klientów kilka razy do roku
  na targi reklamowe
  z okazji rocznicy firmy
  jak również z okazji świat

  Nie jest to taki duży wydatek, przy wiekszych zamówieniach cena jest okazyjna. Jednocześnie klienci reagują na takie gadżety znacznie bardziej pozytywnie niż na tradycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *