Lampy Eglo, nowoczesne wzornictwo

Buszując po rynku oświetleniowym, przeglądając oferty czołowych projektantów lamp, bez trudu trafiamy na lampy Eglo. Europejska firma, pochodząca z Tyrolu, podbija rynek nowoczesnymi formami i wysoką jakością produktów.

Lampy w stylu ultranowoczesnym, postindustrialnym, loftowym, vintage, betonowe kolekcje, złote abażury czy ekskluzywne kolekcje żyrandoli glamour. Duży wybór, modne wzornictwo i świetnia opinia wśród szczęśliwych posiadaczy lamp Eglo, to wystarczający powód, by zainteresować się ofertą tej firmy i wybrać oświetlenie dla siebie.

Postindustrialny klimat, w firmie z przyszłością

Projektując oświetlenie do biura, firmy, nowoczesnego przedsiębiorstwa, warto rozważyć modny, styl industrialny. Zarówno, jeśli mamy do czynienia z nowym biurem, jak i wtedy (a szczególnie wtedy), gdy wiąże się to z adaptacją na biura, pomieszczeń po fabrykach i zakładach produkcyjnych.

Wchodząc w przestrzeń ze starej cegły, betonu, z podwieszonymi technicznymi sufitami, albo wręcz odkrytymi rurami, zamiast zakrywać wszystko równym karton gipsem, można świetnie wykorzystać takie miejsce i stworzyć w nim ekstrawagancką przestrzeń. Geometryczne lampy Eglo, zwisające lampy sufitowe, tuby, czy niemalże techniczne oprawy lampy Eglo, wkomponują się w taką przestrzeń wyśmienicie. Połączenie surowych ścian, minimalistycznych drucianych czy betonowych opraw światła, z nowoczesną technologią, komputerami i sprzętem biurowym to idealne zestawienie.

Odejście od sztampowego pojęcia biura, jako nudnej przestrzeni i stworzenia miejsca, w którym przebywanie jest przyjemnością. Sprzyja skupieniu, podnosi renomę firmy, przyciąga pracowników. Zaproszenie klienta do takiego biura, wzbudzi zachwyt i uznanie. Ważne, by pamiętać o szczególnym doświetleniu miejsc pracy (biurek, stołów konferencyjnych, sali spotkań). Surowość cegły, stali i betonu doskonale przełamią dorodne rośliny, oczywiście w ciężkich donicach.

Oszałamiające lampy w stylu glamour

Jeśli fabryczne wnętrza i surowość betonu, są dalekie od Twojego stylu, a blask kryształu chwyta bardziej za serce niż pokryta rdzawym nalotem lampa, to zamiast przeglądać minimalistyczne oprawy żarówek, lepiej spojrzeć na bardziej eleganckie lampy Eglo.

Kryształowe plafony, kinkiety, żyrandole i zwisające lampy w stylu glamour. To one najlepiej komponują się z dworskim klimatem, czy szykownym salonem. Towarzystwo zdobień, poduszek dekoracyjnych, fikuśnych ramek i bibelotów, służy im najbardziej, a blask jaki roztaczają dzięki niezliczonym kryształkom rozświetla pomieszczenia ciepłym światłem.

Patrząc na ofertę kryształowych lamp Eglo, nie mają one nic wspólnego z muzealnymi żyrandolami. Nowoczesne formy, wyszukane kształty, najwyższa jakość oświetlenia, ozdobiona rozpraszającymi światło kryształami. Zarówno do niskich pomieszczeń (przysufitowe plafony) jak i wysokich pokoi (żyrandole na długim zwisie). Pięknie komponują się też w eleganckich korytarzach i holach, witając gości niebanalnym blaskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *