Usługi transportowe dla firm w Lublinie

Eko Taxi to więcej niż korporacja taksówkarska. Oprócz indywidualnych przejazdów na telefon świadczymy szereg usług transportowych, które skierowane są również do klientów biznesowych. Dysponując dużą flotą samochodów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przewozu osób i rzeczy. Poznaj naszą ofertę dla klientów biznesowych!

W Eko Taxi do każdego zlecenia pochodzimy z należytą starannością, jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń. Firmy, które współpracują z nami przez dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Imprezy integracyjne

Eko Taxi zajmuje się również obsługą imprez zorganizowanych w zakresie transportu osób. Świętujecie w firmie podpisanie ważnego kontraktu i wybieracie się prosto po pracy do restauracji? A może planujecie kilkudniowy wypad integracyjny za miastem? W każdym wypadku będziecie potrzebować wieloosobowego vana, dzięki któremu cała grupa pracowników dojedzie razem do miejsca docelowego w tym samym czasie. Dzwońcie na naszą infolinię i ustalcie z dyspozytorem szczegóły zlecenia. Samochody naszej firmy będą na was czekać o umówionej godzinie, zawiozą was do wybranego hotelu czy restauracji, a po skończeniu świętowania odbiorą i porozwożą wszystkich członków grupy bezpiecznie do domów.

Przewozy VIP

Lubelski oddział Eko Taxi dysponuje również samochodami o podwyższonym standardzie. Z przejazdów luksusowymi autami zazwyczaj korzystają nasi korporacyjni klienci. Ale nie tylko. Również średnim i małym przedsiębiorstwom zdarzają się okazje, które wymagają należytej oprawy. Spodziewacie się wizyty zagranicznego inwestora? A może prowadzicie instytucję o charakterze kulturalnym i zaprosiliście znanego artystę? Możemy odebrać go z lotniska lub dworca kolejowego, zawieść bezpośrednio do was do firmy, a potem odstawić do hotelu. Za usługę zapłacicie przed lub po jej wykonaniu na podstawie faktury pro forma. Szczegóły dotyczące sposób rozliczeń z firmami w kolejnym akapicie.

System rozliczeń

Każdy indywidualny przejazd naszą taksówką kończy się wydrukowaniem paragonu fiskalnego i uiszczeniem opłaty. Jest ona wyliczana na podstawie wskazania taksometru. Na życzenie nasza korporacja może wystawić również fakturę VAT. W takim przypadku paragon zostanie u kierowcy, który przekaże kwit do działu księgowości. Jeżeli nie ma was jeszcze w naszej bazie, poza nazwą firmy musicie podać taksówkarzowi dodatkowo numer NIP waszego przedsiębiorstwa i jego adres. Faktura zostanie wam przesłana drogą e-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *