Szybki przelew z Wielkiej Brytanii do Polski? Sprawdź Klik-24!

Przelew z Anglii do Polski w cenie 1 GBP? To możliwe! Wystarczy rejestracja w serwisie Klik-24. Dowiedz się więcej o tanich przelewach walutowych z i do Wielkiej Brytanii!

Czy muszę dostarczyć jakieś dokumenty do potwierdzenia rezerwacji w serwisie Klik-24?

W serwisie Klik-24 nie wymagamy żadnych dokumentów do rejestracji konta. Natomiast konto będzie miało ustawiony limit kwoty, którą możesz przesłać przez nasz serwis. Wynosi ona 800 GBP. Jeśli natomiast chcesz mieć w pełni aktywne konto w serwisie Klik-24 i wysyłać pieniądze bez żadnych limitów, to zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty lub paszport. Niezbędne będą takę dokumenty potwierdzające adres zamieszkania w UK.

Co, jeśli podam nieprawidłowy numer konta?

Pieniądze zostaną zwrócone ponownie na nasze konto. Jeszcze tego samego dnia, gdy tylko dostaniemy zwrot z banku odbiorcy, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, dlatego ważne jest abyś podał swój numer kontaktowy podczas przekazywania nam danych.

Czy za pośrednictwem serwisu mogę spłacić raty kredytu bądź zapłacić rachunek za telefon w Polsce?

Oczywiście, jest to możliwe.

Czy mogę otrzymać potwierdzenie wykonania przelewu?

Tak. Potwierdzenie wykonanego przelewu przesyłamy pocztą elektroniczną (e-mail). Znaleźć je można także w panelu klienta, w zakładce „historia transakcji”.

Czy mogę osobiście przynieść do Waszego biura pieniądze, które chcę następnie wysłać przelewem?

Nie, nie jest to możliwe. Przyjmujemy tylko płatności przelewem.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Klik-24 posiada licencje ochrony danych osobowych wydaną przez brytyjski urząd nadzorujący dane osobowe: ICO – Data Protection Licence. Baza danych informacji klientów Klik-24 Ltd znajduje się na bezpiecznych serwerach poza różnymi zaporami sieciowymi. Wszystkie transakcje elektroniczne, które wykonasz, będą chronione przez szyfrowanie SSL do ochrony przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, kradzieżą i nieupoważnioną modyfikacją, usunięciem lub zmianą informacji zawartych w bazie danych. Standard SSL jest znanym i sprawdzonym sposobem na zabezpieczenie stron internetowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych bezpiecznych, tanich przelewów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *