Sprytne narzędzia dla małych przedsiębiorców – co pomoże Ci w prowadzeniu własnej firmy?

Jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą i chcesz usprawnić działanie swojej firmy? Do Twojej dyspozycji jest szereg narzędzi, które Ci to umożliwią. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

Szybkie i proste wystawianie faktur online

Wystawianie faktur dla kontrahentów stanie się o wiele prostsze, o ile wybierzesz odpowiedni program do faktur online. Korzystając z niego, ze wszystkim poradzisz sobie samodzielnie – i to niezależnie od tego, jaki rodzaj faktury Cię interesuje. Jeśli zdecydujesz się na program do faktur od wFirma.pl, będziesz mógł jeszcze przy okazji zoptymalizować swój proces sprzedażowy. Jak to możliwe? Ten program do faktur online można bowiem połączyć z platformą e-Commerce oraz z kontem bankowym. W ten sposób upraszczasz cały proces, gdyż to system kontroluje terminowość wpłat i w razie potrzeby generuje ponaglenia do zapłaty – nie musisz więc obawiać się tego, że coś przeoczysz.

Kadry i płace online – dlaczego warto?

Prowadzenie ewidencji pracowników może sprawiać niemałe trudności. Unikniesz ich, wybierając program do kadr i płac online. Dzięki temu teczki osobowe Twoich pracowników będą zawsze w jednym miejscu w chmurze – całkowicie bezpieczne, a przy tym dostępne w zasadzie z każdego miejsca na świecie, o ile masz dostęp do internetu.

Jednym z takich programów kadrowych jest ten oferowany przez wFirma.pl. Wybierając go, możesz liczyć na wiele dodatkowych funkcjonalności, takich jak chociażby:

  • możliwość sparowania z e-ZUSem, aby wysyłać deklaracje bezpośrednio do ZUSu;
  • możliwość wypełniania PITów i wysyłania ich do Urzędu Skarbowego;
  • możliwość prowadzenia ewidencji czasu pracy Twoich pracowników.

Co jeszcze może się przydać?

Jeśli zatrudniasz kilku pracowników, z pewnością zależy Ci na tym, by mieć kontrolę nad ich pracą. Pomogą Ci w tym narzędzia do zarządzania czasem pracy. W ten sposób łatwo sprawdzisz, ile czasu zajmują im obowiązki i czy ich praca nie wymaga optymalizacji.

Prowadzisz działalność sprzedażową? Z pewnością przydadzą Ci się też programy, dzięki którym łatwiej dotrzesz do klientów – tych obecnych i tych potencjalnych. Wybierz więc narzędzie, które pozwoli Ci na zbudowanie bazy klientów i na podtrzymywanie długofalowych relacji z nimi poprzez mailing.

Pamiętaj o tym, że najwygodniejsza opcja to połączenie różnych programów wspomagających przedsiębiorcę w jednym – i taką opcję daje Ci właśnie wFirma.pl. Zobacz, jak łatwe może być prowadzenie własnej działalności z odpowiednią pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *