Specjaliści w architekturze cyberprzestrzeni

Dla każdego współczesnego biznesu strona internetowa jest koniecznym elementem funkcjonowania. Własna witryna daje ogromne możliwości. Lepiej jednak, żeby marka mogła się poszczycić profesjonalną wizytówką – a takich nie zrobi się na kolanie. Warto zatem znaleźć godną zaufania firmę, która podejmie się zbudowania profesjonalnej witryny.

Jako General Informatics projektujemy strony internetowe wykorzystując cały potencjał Internetu, co wpływa przełomowo na proces jakim jest pozycjonowanie stron. Dzięki temu aktywnie wspieramy nowe przedsięwzięcia, wizerunek czy markę każdego zainteresowanego. Nasza agencja internetowa nie trudni się jedynie projektowaniem stron www – pasjonujemy się też pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych, kampaniami reklamowymi i gwarantujemy utrzymanie witryn. Każda z projektowanych witryn jest programowana w sposób responsywny, a to oznacza, że będzie dopasowana do sprzętów mobilnych, niezależnie czy będzie to smartphone, tablet, czy laptop.

Obecnie strona internetowa to fundament biznesu. Jeśli jest przejrzysta, funkcjonalna i profesjonalnie pozycjonowana, zapewnia skuteczność. Profesjonalna strona internetowa staje się wizytówką, a jej kształt przy pierwszym kontakcie może zarówno zachęcić do współpracy, jak i zrazić potencjalnych kontrahentów. Strona internetowa powinna także wzbudzać zaufanie.
Żeby to wszytko wypracować, indywidualizujemy projekty, omawiając je z nabywcami na każdym etapie prac. Nie korzystamy z gotowych szablonów – każda strona jest u nas „szyta na miarę”. Dodatkowo można być pewnym, że tworzymy niesztampowo, dzięki czemu projektowane witryny wyróżniają się wśród tysięcy innych.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja…

I z tego powodu bezustannie zgłębiamy to zagadnienie, obserwując bieżące trendy na rynku. Niektórym osobom może się wydawać, że w świecie Internetu powiedziano już niemal wszystko, co istotne. Nasze dwunastoletnie doświadczenie pokazuje, że to właśnie one nie odnoszą sukcesów na niwie Internetu.
Zmieniają się nie tylko preferencje odbiorców, ale także języki programowania, technologie, algorytmy… Zdarza się też, że uprzedni giganci przestają odnosić sukcesy w wirtualnym świecie. O nich można powiedzieć, że prawdopodobnie zbagatelizowali fakt, że strona internetowa jest tylko pierwszym etapem promocji i pozostawienie jej bez opieki w końcu kończy się upadkiem. Szukamy innowacyjnych rozwiązań, bo w dynamicznej branży sukces osiąga się, stale wyprzedzając o krok konkurentów.

Internet jest polem kreatywnej rywalizacji. Musimy trzymać rękę na pulsie, szczegółowo planować każdą stronę i kampanię. Wtedy można konstruować kwitnące, ciekawe strony internetowe. Nie warto jednak oceniać książki wyłącznie po okładce. Trzeba być atrakcyjnym. Nie tylko dla przyszłych odbiorców, ale także wyszukiwarek – bo strona to nie tylko to, co widać, ale także złożony system „pod powierzchnią”.

Nowatorskie rozwiązania

Pomimo tego, że o naszej branży wiemy praktycznie wszystko, wciąż staramy się szkolić. Uważnie słuchamy klientów. Nie zaniedbujemy tzw. „user experience”, czyli kluczowych doświadczeń użytkowników. Dzięki temu realizacje są intuicyjne oraz przyjazne.
W naszej branży najlepsze rezultaty daje działalność na wielu obszarach jednocześnie. Z tej przyczyny jesteśmy często wybierani do implementacji kompleksowych rozwiązań, czyli dla stworzenia portalu czy sklepu, optymalizacji, pozycjonowania SEO/SEM oraz kampanii reklamowych. Możemy poszczycić się sukcesami nawet wśród klientów w najbardziej wymagających branżach.

Nasza siedziba mieści się w Szczecinie.

General Informatics to firma Polska – Szczecin jest dla nas miastem, w którym znajduje się nasze biuro. Tutaj pracujemy, tworząc projekty dla firm z całej Polski oraz Europy. Staranność na każdym etapie pracy, znajomość rynku oraz rozwiązań technicznych sprawiają, że odnajdujemy się w profesjonalnej współpracy z każdym, nawet najbardziej wymagającym klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *