Postaw na niezawodność

Standardowy model funkcjonowania danych w chmurze stopniowo odchodzi od lamusa, stając się reliktem przeszłości. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Do tych najistotniejszych należałoby zaliczyć między innymi dążenia standardowych usługodawców do zamknięcia swoich użytkowników tylko w obrębie dostarczanej przez siebie usługi, (tzw. zjawisko vendor lock-in) a co za tym idzie – pełne uzależnienie funkcjonowania i bezpieczeństwa danych w naszej chmurze od jednego dostawcy usługi.

W modelu multicloud otrzymujemy do dyspozycji potężne narzędzie, dzięki któremu korzystając z usług wielu dostawców równocześnie komponujemy usługę, która jest nie tylko doskonale dopasowana do naszych potrzeb, ale także cechuje się praktycznie zerową awaryjnością – w sytuacji, w której jeden z naszych dostawców z powodów technicznych przerywa świadczenie usługi, nasze dane są wciąż dostępne i bezpieczne dzięki funkcjonowaniu na wielu chmurach równocześnie.

Migracja – bądź zawsze na czasie!

Dzięki migracji otrzymujesz do dyspozycji narzędzie, umożliwiające przeniesienie Twojej aktualnej serwerowni, systemów czy nawet całej infrastruktury informatycznej w nowe środowisko, w pełni wspierające najnowocześniejsze standardy IT. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje bazy danych będą mogły funkcjonować z maksymalną wydajnością, wykorzystując procesy technologiczne, przeznaczone dla urządzeń najnowszej generacji. Ponadto wszystkie Twoje dane zachowają w tym procesie ciągłość procesów organizacji i całkowitą integralność.

Dzięki zastosowaniu migracji możesz dostosować swoje bazy danych do najnowszych technologii, zachowując przy tym całkowicie ich aktualną strukturę!

Kolokacja – przenieś swoją serwerownię w najlepsze środowisko!

Korzystając z usługi kolokacji możesz przenieść swoją aktualną serwerownię w doskonale dopasowane do jej potrzeb technicznych środowisko i zapewnić jej najlepsze warunki do osiągnięcia maksymalnej wydajności. Utrzymanie i konserwacja własnej serwerowni stanowi wymagające zajęcie – żeby urządzenia działały, jak trzeba, należy nieustannie dbać nie tylko o stały dostęp energii elektrycznej, ale także warunki zewnętrzne pomieszczenia, w którym przechowywane są urządzenia – odpowiednią temperaturę, wilgotność powietrza czy zabezpieczenie przeciwpożarowe. Dzięki kolokacji swoich urządzeń zyskujesz pewność, że zawsze znajdują się one pod dobrą opieką oraz przebywają w warunkach, umożliwiających im osiągnięcie najwyższej możliwej wydajności – specjalnie zaadaptowaliśmy swoje pomieszczenia serwerowe pod kątem maksymalizacji osiągów umieszczonych w nim serwerów, macierzy dyskowych czy innych urządzeń magazynujących i przesyłających dane.

Zaufaj profesjonalistom

Informacja jest najważniejszym dostępnym na naszej planecie zasobem – nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że z biegiem czasu jej wartość i potencjał będzie się zwiększał w nieprawdopodobnym wprost tempie. Warto, żebyśmy już dziś zadbali o odpowiednie zabezpieczenie tego, co dla nas najważniejsze.

Wymienione powyżej usługi to tylko niewielka część z całego wachlarza udogodnień, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli zainteresowała Cię technologia multicloud i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o najnowocześniejszych sposobach administrowania danych, zapoznaj się z artykułem technologia cloud computing. Opisujemy w nim szczegółowo stosowane przez nas rozwiązania technologiczne, dążące do maksymalnego wykorzystania potencjału chmury obliczeniowej oraz korzyści, jakie możesz odnieść z wcielenia technologii multicloud do swojego systemu zarządzania danymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *