Ochrona fizyczna obiektów

Firmy, galerie handlowe czy prywatne domy są bez przerwy narażone na niepożądane działania ze strony intruzów. Zwykłe środki ostrożności nie zawsze okazują się wystarczające, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się ochrona fizyczna obiektów. Na czym polega ta usługa?

Co obejmuje ochrona fizyczna?

Celem ochrony jest zapobieganie i przeciwdziałanie przestępstwom oraz wykroczeniom przeciwko mieniu i życiu na chronionym obiekcie/ terenie . Ochrona fizyczna dobierana jest indywidualnie pod konkretne specyfikacje obiektu i żądania klientów.

Ochrona fizyczna oferowana przez Omega Security (omega-security.pl) gwarantuje pełne zabezpieczenie obiektu. Obiekt korzystający z ochrony fizycznej Omega otrzymuje w pełni gotowych i wyszkolonych agentów ochrony, którzy strzegą terenu i na bieżąco podejmują stosowne działania.

Interwencja ochrony

Jeśli na terenie strzeżonego obiektu dojdzie do niepożądanej sytuacji, pracownicy ochrony mają obowiązek odpowiednio zareagować. W trudniejszych przypadkach pracownicy będący na miejscu wzywają grupę interwencyjną, złożoną z doświadczonych, przeszkolonych agentów. Interwencja zakłada zastosowanie w razie potrzeby środków przymusu bezpośredniego, w tym również broni palnej – wynajmując agencję ochrony na własny użytek warto się upewnić, że pracownicy ochrony mają stosowne uprawnienia i zezwolenia na broń.

Kiedy warto wynająć ochronę?

Niezależnie od wielkości firmy kradzież sprzętu, utrata gotówki czy zniszczenie mienia przez wandali zawsze są dla właściciela niepotrzebnym obciążeniem finansowym i sytuacją stresową. To samo dotyczy właścicieli domów jednorodzinnych. Dzięki ochronie obiekt zostaje objęty nadzorem a ryzyko strat znacząco maleje.

Korzyści ze skorzystania z ochrony fizycznej:

  • kompleksowe zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem
  • większe bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie obiektu podlegającemu ochronie
  • kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony
  • utrzymanie porządku na chronionym obiekcie

Od czego zależy cena?

Cennik usług w agencji Omega Security w zakresie ochrony mienia ustalamy indywidualnie z klientem. Wpływ na cenę ma m.in. liczba wynajętych pracowników ochrony, wielkość budynku, zakres obowiązków czy wykorzystanie do ochrony dodatkowych systemów alarmowych. Chcąc poznać cennik ochrony fizycznej mienia, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *