Nowoczesne ulotki, czyli 3 oryginalne pomysły na druki reklamowe

Specjaliści od marketingu od wielu lat wieszczą upadek mediów drukowanych. Niektórzy z nich sądzą, że już wkrótce jedyną płaszczyzną, przez którą będzie można dotrzeć do potencjalnego klienta będzie Internet. Jednak jak się okazuje media drukowane, ulotki, broszury oraz katalogi nadal są dostępne na rynku, a ich projektanci wciąż zaskakują nas kolejnymi innowacyjnymi pomysłami, dzięki którym zwykła ulotka staje się niezwykłym produktem marketingowym.

3 oryginalne pomysły na niepowtarzalne ulotki

Broszury czy ulotki reklamowe są jednymi z najchętniej drukowanych materiałów marketingowych dla firm. Każdego dnia w skrzynce na listy, pod drzwiami czy za wycieraczką auta znajdujemy mnóstwo ofert, na różnego rodzaju produkty. Oto 3 oryginalne pomysły, które sprawią, że Twoja ulotka przyciągnie uwagę i na długo zostanie w pamięci Klienta.

Ulotki reklamowe z elementami 3d

Druki reklamowe nie muszą być nudne. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich Klientów możesz zdecydować się na ulotkę z trójwymiarowymi elementami. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą nieruchomości lub wykańczaniem wnętrz, możesz stworzyć oryginalną składaną broszurę np. w formacie A5, która po rozłożeniu stworzy miniaturę domku. Taki rodzaj wydruku na pewno zrobi świetne wrażenie na potencjalnych zamawiających. Dodatkowo dzięki niepowtarzalnej i innowacyjnej konstrukcji Twoja reklama z pewnością nie wyląduje w koszu na śmieci, wśród innych ulotek.

Ulotki podświetlane diodami LED

Jest to bardzo innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie. Jak do tej pory niewiele firm zdecydowało się na taki rodzaj reklamy. Pionierem w tego typu realizacjach jest jeden z czołowych producentów telefonów komórkowych. W amerykańskim miesięczniku Wired pojawiła się reklama smartfona, który dzięki ultra cienkiemu paskowi LED oraz zamontowanych na stałe bateriach, zmieniała kolor obudowy. Wystarczyło dotknąć palcem paska nadrukowanego pod zdjęciem telefonu, aby obudowa urządzenia przybrała wybrany kolor.

Ulotki z dodatkowym uszlachetnieniem

Ulotki z elementami 3d nazywane też pop-up oraz nowoczesne materiały z wykorzystaniem podświetlenia LED są wyjątkowo oryginalne, jednak decydując się na tego typu reklamę musimy liczyć się z dość wysokimi kosztami produkcji. Jeśli zależy nam na świetnym przyciągającym uwagę efekcie, ale nasz budżet nie jest nieograniczony, świetnym wyborem będą ulotki drukowane na grubszym papierze z dodatkowym uszlachetnieniem. Do wyboru masz różnego rodzaju folie, lakier wybiórczy UV, a nawet srebrzenie czy złocenie wybranych elementów. Dodatkowe laminowanie w połączeniu z wyjątkowym projektem na pewno zrobi świetne wrażenie na Twoich klientach. Jednak, aby efekt był satysfakcjonujący, warto powierzyć projekt profesjonalistom.

Firma Stempleks od niemal dekady z powodzeniem tworzy wyjątkowe projekty, a także zajmuje się realizacją druku dla wielu firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Sprawdź pełną ofertę druków wrocławskiej firmy Stempleks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *