Naklejki w promocji firmy

Czy naklejki przydają się w promocji firmy i dlaczego tak? Poznaj najciekawsze rodzaje i zastosowanie naklejek reklamowych i wykorzystaj pełnię ich możliwości.

Po co komu druk naklejek?

Naklejki mają kilka supermocy. Po pierwsze – są dość tanie, po drugie – rozchwytywane i po trzecie – można je zadrukować dowolnym kolorem, wzorem i logo, a potem przyklejać na różne powierzchnie.

Naklejki można dociąć do wybranego kształtu, wykonać z nich litery lub stworzyć wlepki i małe dzieła sztuki. Naklejki bywają stosowane jako dekoracja biura lub sklepu, ale też do oznaczania promowanych produktów. Sprawdzają się też do wyklejania witryn sklepowych, szyldów zewnętrznych lub pojazdów. Druk naklejek opłaci się niemal w każdej branży, wystarczy dobrać odpowiedni wzór i rodzaj podłoża.

Zastosowanie naklejek reklamowych

Naklejki z własnym nadrukiem dają wiele możliwości – tak reklamowych, jak i dekoracyjnych. Są niezastąpione zarówno w pracy biurowej, jak i podczas rozmaitych akcji promocyjno-reklamowych. Do czego można wykorzystać naklejki reklamowe?

  • Drukowane naklejki są przydatne w pracach biurowych – sprawdzą się np. oznaczenia teczek i segregatorów, ale też do adresowania i personalizowania rozmaitych przesyłek.
  • Ciekawym pomysłem na wykorzystanie naklejek, zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych, jest dodawanie stickerów z napisem np. „specjalnie dla Ciebie ten produkt zapakowała Ania”. W formie naklejek można też np. zachęcać do kolejnych zakupów, oferować rabat lub podziękować za współpracę. Można też opisać, jak dany produkt powstawał, w czym tkwi jego wyjątkowość lub opowiedzieć, jak wiele serca włożyliśmy w jego wykonanie.
  • Po kreatywne naklejki klienci zawsze chętnie sięgną. Warto stworzyć zabawne i efektowne naklejki , uzupełnić je subtelnym logo – a potem dodawać do przesyłek lub rozdawać na targach. Mogą to być np. wlepki z zabawnym napisem, emotką, inspirującą grafiką lub chmurką komiksową. Jest duża szansa, że klienci sami zaczną o nie prosić (co – trzeba przyznać – jest jednak dość rzadkie np. w przypadku ulotek reklamowych).
  • Naklejki są też chętnie wykorzystywane w gastronomii – zarówno do oznaczania i opisywania składu dań na wynos, jak i do obrandowania danych potrad. Drukowane naklejki są bardzo przydatne np. w diecie pudełkowej lub podczas opisywania produktów – np. regionalnych miodów lub słoiczków z przetworami. Łączą one względy estetyczne i praktyczne, dając personalizowane, unikalne opakowanie rozmaitych dań i produktów.
  • Naklejki, a właściwie folie samoprzylepne, doskonale się nadają do dekoracji biur i gabinetów. Dzięki nim można nakleić na ścianę, meble lub szyby logo firmy, claim lub po prostu ciekawą grafikę. Folia szroniona będzie z kolei idealna do wydzielania przestrzeni – np. salek konferencyjnych, gabinetów lub innych przeszklonych wnętrz.
  • Naklejki to także skuteczny nośnik reklamowy – wykorzystywany zarówno do wyklejania szyldów i witryn sklepowych, jak i do oznaczania samochodów firmowych.
  • Do wyklejania aut sprawdza się folia wylewana (także w wariancie odblaskowym) – można ją dowolnie zadrukować, a po podgrzaniu będzie idealnie przylegać do karoserii.
  • Z kolei folia OWV jest niezastąpiona do oklejania płaskich powierzchni – szyb, witryn sklepowych i pojazdów komunikacji miejskiej. Folia One Way Vision pełna jest malutkich otworów – dzięki czemu tylko lekko zaciemnia wnętrze, z zewnątrz eksponując daną reklamę. Wybierając zadruk na folii odblaskowej stworzymy wyjątkową reklamę, dobrze widoczną także wieczorami i nocą.
  • Naklejki z własnym nadrukiem pozwolą też wyróżnić produkt objęty promocją, poinformować o nowym konkursie lub opisać parametry danego produktu (tutaj sprawdza się folia adhezyjna, która nie niszczy powierzchni oraz nie zostawia śladów kleki, a co ważne można ją wielokrotnie naklejać i odklejać).

Naklejki z własnym nadrukiem to jeden ze skuteczniejszych nośników i gadżetów reklamowych. Dzięki różnorodności rodzajów i zastosowania naklejek lub folii samoprzylepnych – prawdopodobnie i Ty znajdziesz dla nich wyjątkowe zastosowanie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *