Janki Centrum Handlowe – wyjątkowe miejsce na zakupy!

Szukasz galerii, w której podczas jednego wyjazdu załatwisz wszystkie potrzebne sprawy związane z urządzaniem lub remontem domu? Wybierz miejsce z szeroką ofertą i wieloma udogodnieniami! Dowiedz się, co może Ci zaoferować Homepark Janki – Centrum Handlowe!

Często na zakupy można poświęcić nawet i cały dzień. Po wprowadzeniu niedziel wolnych od handlu ludzie pracujący na pełny etat starają się je robić w soboty lub w inny dzień tygodnia. Z tego względu tak wielu osobom zależy na tym, by wybrana galeria miała jak największą ofertę, dobrą lokalizację oraz inne udogodnienia. Janki Centrum Handlowe to miejsce, które oferuje to wszystko! Przekonaj się, dlaczego warto robić tu swoje zakupy.

Dlaczego warto wybrać Janki Centrum Handlowe?

Centrum Handlowe Homepark Janki to galeria położona w podwarszawskiej miejscowości Janki na zbiegu tras S8 oraz DK 7, co umożliwia łatwy dojazd zarówno klientom z okolic, jak i z samej Warszawy.

Głównymi operatorami Centrum Janki są takie sklepy jak: Jula, Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Gravitan Health and Sport Club czy Komfort. Na ofertę handlową składa się kilkadziesiąt sklepów wnętrzarsko-meblowych oraz kilka innych przydatnych punktów usługowych i handlowych. Duży parking zawierający ponad 2000 miejsc oraz wiele udogodnień uprzyjemnią nawet długie zakupy. Janki Centrum Handlowe to idealne miejsce, jeśli szukasz niezbędnych sprzętów i materiałów do budowy, remontu czy urządzania domu lub ogrodu!

Jakie sklepy można znaleźć w Centrum Handlowym Janki?

W CH Janki sklepy zostały podzielone na siedem kategorii: akcesoria, artykuły budowlane i ogród, meble i wnętrza, restauracje i artykuły spożywcze, sprzęt RTV i AGD, usługi oraz zdrowie i uroda.

Ogromny wybór sklepów wnętrzarskich umożliwia sprawne znalezienie wszystkich sprzętów niezbędnych do wyposażenia każdego pomieszczenia w domu, biurze, przestrzeni użytkowej i nie tylko. Szeroka oferta usatysfakcjonuje różne gusta i potrzeby klientów. Wśród znanych salonów meblowych można wymienić m.in. VOX czy Komfort. Nie brakuje także ciekawych sklepów z designerskimi, modnymi sprzętami, takich jak np. Belbazaar. Oprócz sprzętów można zakupić także materiały budowlane, np. w Flugger Farby, Panel Pol czy Jula.

Jeśli w trakcie zakupów dopadnie nas głód, na miejscu można posilić się w McDonald’s lub Kebab King. Zwolennicy innego typu jedzenia mogą natomiast wybrać Qbik Bistro. Zakupy spożywcze można zrobić także w supermarkecie Piotr i Paweł.

W CH Janki sklepy są urozmaicone różnymi punktami usługowymi oraz sprzedażowymi. Podczas zakupów można zajrzeć m.in. do Rossmana, Vision Express, a nawet kantoru, oddziału Banku PEKAO S.A. czy Poczty Polskiej. Na terenie galerii znajduje się również nowoczesny, kompleksowy klub fitness Gravitan Health and Sport.

Centrum Handlowe Janki – godziny otwarcia

Centrum Handlowe Janki jest otwarte w następujących godzinach:

  • Od poniedziałku do soboty – 10:00-20:00;
  • W niedziele handlowe (ostatnia niedziela w miesiącu oraz wyjątki, które warto sprawdzić przed zakupami) – 10:00-18:00.

Gravitan, Jula oraz Piotr i Paweł działają w innych godzinach, które należy sprawdzić na stronie Homepark Janki.

Jeśli szukasz miejsca, w którym zakupy będą prawdziwą przyjemnością, wybierz Janki Centrum Handlowe! Wybierz galerię, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do domu i nie tylko! Załatw jak najwięcej spraw podczas jednej wizyty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *