Jakie promocje przygotował dla graczy eWinner?

Osoby, które obstawiają zakłady bukmacherskie przez Internet, z pewnością zauważyły, że wśród firm, które oferują nam tego typu usługi, co jakiś czas pojawiają się nowi gracze. Zazwyczaj jednak nie cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Inaczej stało się z marką eWinner. Bonus 2020 oraz inne ciekawe akcje promocyjne, a przy tym dobrze przygotowana lista zakładów sprawiły, że firma ta cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdźmy, co oferuje.

Nowy legalny bukmacher

Firma bukmacherska eWinner działa w zakresie zakładów dostępnych za pośrednictwem Internetu. Jest to obecnie bardzo chętnie wybierana przez miłośników gier tego typu opcja. To bukmacher całkowicie legalnie działający, który odprowadza podatki w naszym kraju. Z tego powodu w zakładach bukmacherskich mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które potwierdzą swoją tożsamość oraz numer rachunku bankowego. Zwiększa to więc bezpieczeństwo przepływu środków oraz samych użytkowników. Jednak nie to sprawiło, że firma ta, która działa zaledwie od jesieni ubiegłego roku, stała się tak popularna wśród użytkowników.

Nowoczesne rozwiązania

Wpływ na to miały różnego rodzaju narzędzia i promocje, które zapewniły użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo. Mowa tu między innymi o aplikacji mobilnej, która umożliwia nam korzystanie z wszystkich funkcji eWinner za pomocą swojego telefonu komórkowego. Firma zadbała również o całodobowy system płatności, dzięki czemu nagrody wypłacane są niezwykle sprawnie. Oferuje ona również narzędzia, dzięki którym gracze mogą grać odpowiedzialnie, bez zbędnego ryzyka.

Bonus bez depozytu oraz inne promocje

Największym zainteresowaniem firma cieszy się jednak dzięki oferowanym przez eWinner bonusom 2020. Co więcej, firma przygotowała również pakiet powitalny dla każdego nowego użytkownika, który zdecyduje się na założenie konta na stronie internetowej eWinner.

Współpraca z Marcinem Gortatem

Kolejną ciekawą akcją zapoczątkowaną przez eWinner jest współpraca z polską gwiazdą NBA, czyli Marcinem Gortatem. Stał on się ambasadorem marki, dzięki czemu użytkownicy korzystający ze strony internetowej bukmachera mogą nie tylko skorzystać z licznych promocji (takich jak Freebet 25 złotych od Marcina Gortata) ale również poznać kulisy NBA. Co więcej, eWinner zadbał również o to, by wspierać lokalne inicjatywy sportowe, a przy tym propagować zdrową, sportową rywalizację.

Podsumowując, zarówno oferowany przez eWinner bonus 2020, jak i inne akcje promocyjne, dzięki którym gracze mogą sporo zyskać, sprawiają, że firma ta praktycznie od razu po rozpoczęciu działalności stała się rozpoznawalna, a użytkownicy chętnie zakładali nowe konta. Wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie w dalszym ciągu. Marka eWinner nie zwalnia bowiem tempa i wciąż oferuje coraz to nowsze promocje i propozycje dla swoich użytkowników i miłośników zakładów, którzy jeszcze nie korzystają z jej oferty.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *