Jakie opłaty wiążą się z umową leasingową?

Marzysz o nieograniczonej mobilności? Masz dość wiecznego tłoku i spóźnień ale nie stać Cię na zakup pojazdu? Znamy to! Leasing samochodu jest rozwiązaniem wszystkich problemów. Odwiedź nas, a całą resztą zajmiemy się my!

Leasing samochodów używanych dla osób fizycznych to propozycja, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem na rynku. Taki efekt zawdzięcza ogromnym korzyściom jakie uzyskuje osoba korzystająca z tego rodzaju oferty. Do największych atutów propozycji zaliczyć można między innymi niewielkie wymagania w zakresie przedstawianej dokumentacji, korzystne stawki, a także atrakcyjne wpłaty początkowe. Klienci nie muszą dokonywać zakupu środka trwałego, aby cieszyć się jego użytkowaniem. Propozycja polega na korzystaniu z pojazdu wchodzącego w skład asortymentu instytucji finansowej. Odbiorca jest natomiast zobligowany do regularnego dokonywania opłat. Na przestrzeni trwania umowy nie staje się właścicielem samochodu. Tego typu oferta sprawdza się w przypadku osób, którym zależy na częstej zmianie auta szczególnie w gałęziach takich jak medycyna, handel czy usługi. Wiele właścicieli firm wykorzystuje ją także jako formę finansowania środka i sposób na utrzymanie płynności finansowej. Umowa opiera się na takich aspektach jak indywidualne możliwości kredytowe, planowany czas trwania zobowiązania, a także wartość pojazdu. Po zakończeniu umowy odbiorca ma dwie ścieżki do wyboru – zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji bądź dokonać wykupu produktu w niższej cenie.

Nie każdy człowiek dysponuje odpowiednią wiedzą na temat tego rodzaju usług. Nie chcąc tracić ogromu możliwości wystarczy skorzystać z pomocy i doświadczenia specjalistów w tej dziedzinie. Firmą posiadającą ogromne doświadczenie w tym temacie jest CLS. Przedsiębiorstwo działa z powodzeniem na rynku od kilku lat świadcząc usługi najwyższej jakości. Klienci mogą liczyć na perfekcyjne dopasowanie leasingu zwrotnego samochodu osobowego do stawianych kryteriów oraz oczekiwań. Koncentracja na potrzebach oraz pełen profesjonalizm sprawia, że firma stale powiększa swoją ofertę i zyskuje nowych odbiorców. Czynnikiem szczególnie przyciągającym klientów jest fakt współpracy z różnorodnymi instytucjami finansowymi, a co za tym idzie możliwość proponowania konkurencyjnych propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *