Długopis z nadrukiem jako idealny prezent

Lubimy otrzymywać prezenty, jak również obdarowywać nimi bliskie osoby, nie tylko w czasie urodzin, czy świąt, ale z różnych okazji. To przyjemna forma podziękowania, wyrażenia szacunku dla konkretnej osoby, podkreślenia naszych uczuć i naszej sympatii. Przekazywanie prezentów sprawdza się również w sytuacjach, kiedy chcemy komuś za coś podziękować, w formie uznania lub kiedy chcemy kogoś przeprosić.

Najlepszy prezent to taki, który jest po prostu dla nas, podarowany nam, bo przecież będziemy się nim posługiwać osobiście. Jeśli znamy drugą osobę bardzo dobrze, to wtedy znalezienie odpowiedniego upominku nie powinno być większym problemem. Wiemy co dana osoba lubi, a czego nie, czy jest miłośnikiem przyrody, zwierząt, sztuki lub motoryzacji. Pole manewru jest naprawdę duże. Jednak zdarzają się również takie sytuacje, gdzie bliskie nam osoby nie są tak konkretnie określone. Wtedy istnieje duża szansa na to, że prezent może być nietrafiony i ktoś nie będzie z niego zachwycony, a przecież nikt z nas nie lubi dostawać czegoś, o czym nie marzył. Istnieją na szczęście jeszcze takie podarunki, które mogą być mocno z nami spersonalizowane, np. długopisy. Oczywiście nie zwykłe, tylko ozdobione w oryginalny, trwały i bardzo elegancki grawer.

Grawerstwo to technika ozdabiania wyrobów, która ma wieloletnią tradycję. Nazywana jest inaczej rytownictwem. Od dawna wykorzystuje się ją do udekorowania rzeczy wykonanych ze szkła, kamienia, drewna albo metalu. Kiedyś wykorzystywano do grawerstwa tzw. rylce. Były to ostre trzony wykonane ze stali, różniły się profilem. Dzisiejsze lasery do naniesienia grawerunku są o wiele szybsze i jednocześnie tańsze. Dlatego też obecnie dużą popularnością cieszą się długopisy, które wykorzystują technologię nadruków.

Długopis z nadrukiem może nam się kojarzyć z tanim gadżetem reklamowym, niekoniecznie dobrej jakości, który masowo jest rozdawany na stoiskach targowych. Nic bardziej mylnego. Taka forma prezentu będzie ciekawa i jednocześnie przydatna dla drugiej osoby. Trzeba tylko dobrać wzór, który będzie odpowiednio zdobił długopis.

Może dana osoba, której planujemy sprawić przyjemność, lubi jakiś konkretny kolor, wtedy nasz długopis z nadrukiem mógłby pasować, np. jako dopełnienie gustu, albo istnieje jakiś specjalny rodzaj nadruku, który pasowałby tej osobie? Coś co nada temu prezentowi indywidualny styl, wyróżni go z tłumu. Pomysłów jest więcej. Grawerowanym napisem może być również ważny cytat, albo po prostu imię lub ksywka tej osoby, do której kierowany jest długopis. Należy też pamiętać, że sam długopis oprócz ciekawego napisu, czy też loga graficznego, może być różnorodny. Będziemy mogli wybrać wykonanie z metalu, aluminium, plastiku, a także z ekologicznych materiałów, takich jak drewno lub bambus. W ofercie są również modele z dodatkowymi zamontowanymi akcesoriami, np. mała latarka, gumowa końcówka, a nawet pamięć USB. Wszystko to zależy od naszych gustów i budżetu, jaki przeznaczymy na zakup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *