Dla kogo ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna jest atrakcyjne?

Warto dobierać ubezpieczenie podróżne pod określony wyjazd. Jeśli regularnie podróżujesz zagranicę lub przemierzasz polskie drogi, wtedy opłaca się skorzystać z ubezpieczenia turystycznego, które będzie obowiązywać znacznie dłużej. W ofercie Signal Iduna znaleźć możesz szereg pakietów turystycznych, jednak kto może uznać je za atrakcyjne?

Ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających na wczasy

Jeśli wyjeżdża się tylko od czasu do czasu, najczęściej w okresie ferii i wakacji, kiedy to zabiera się ze sobą całą swoją rodzinę, warto dobrać do takiego stylu podróżowania określony pakiet. Najlepszym wariantem z oferty Signal Iduna w takim przypadku może być ubezpieczenie Bezpieczne Podróże. Jest on dedykowany m.in. na wyjazdy w celach turystycznych. Ubezpieczenie to jest dostępne w wersji podstawowej jak i rozszerzonej, dlatego łatwo uda się je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb związanych z wyjazdem w określone miejsce.

Pakiet turystyczny Signal Iduna dla biznesmenów

Biznesmeni to jedna z grup, do których skierowana jest oferta polis turystycznych Signal Iduna. Mogą oni skorzystać z pakietu Bezpieczne Podróże jak i z polisy MULTITRIP, jeśli często wyjeżdżają za granicę. Pakiet MULTITRIP można wykupić od pół roku do roku w wersji imiennej, jak i bezimiennej. Forma imienna zapewnia pełną ochronę przez cały czas, natomiast bezimienna tylko do momentu, kiedy składka została opłacona.

Ubezpieczenie turystyczne dla sportowców od Signal Iduna

Kolejną grupą, do której ubezpieczyciel Signal Iduna kieruje swoje pakiety turystyczne, są sportowcy, zarówno amatorzy, jak i bardziej zaawansowani wyczynowcy. Warto zauważyć, że każdą z dostępnych polis turystycznych można rozszerzyć właśnie o dodatkowe wsparcie podczas uprawiania różnego rodzaju sportów.

Dotyczy to przede wszystkim pakietów Bezpieczne Podróże i MULTITRIP. Dostępny jest też inny rodzaj polisy w postaci specjalnej karty turystycznej, która zapewnia komfort przede wszystkim sportowcom. Mogą oni zdecydować się na kartę SIGNAL IDUNA CARD WORLD SPORT lub SIGNAL IDUNA CARD WORLD SPORT PLUS.

Polisa turystyczna Signal Iduna dla osób wyjeżdżających w celach edukacyjnych

Z polisy turystycznej Signal Iduna będą również zadowolone wszystkie te osoby, które planują wyjazd do innego miasta, by zdobyć w nim niezbędną wiedzę. Signal Iduna przygotowało produkt Bezpieczne Podróże dla osób, które wyjeżdżają w celach edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *