Billboard na zamówienie

Tablice reklamowe są popularnym rozwiązaniem, wykorzystywanym przez wiele branż do zareklamowania swojej firmy, produktu lub usługi, albo zaprezentowania nowej promocji. Niestety, nie zawsze dostępna jest wymarzona lokalizacji lub rodzaj billboardu reklamowego. Dlatego pragniemy przedstawić ci zalety wykorzystania tablic wykonanych na zamówienie.

Lokalizacja idealnie dopasowana do twoich potrzeb

Większość firm, oferujących billboardy do wynajęcia, proponuje ustalone przez siebie lokalizacje, w których będzie znajdowała się twoja reklama. Najczęściej są to wyjątkowo dogodne punkty, usytuowane w najbardziej uczęszczanych rejonach metropolii oraz przy drogach szybkiego ruchu, łączących ze sobą miasta. Niestety, nie zawsze wskazane miejsca idealnie pasują do potrzeb klienta. Wówczas pozostaje możliwość poszukania innej firmy lub skorzystania z oferty tablicy reklamowej wykonanej na życzenie.

Strona billboardy360.pl, będąca najszybciej rozwijająca się w Polsce siecią billboardów reklamowych, oferuje swoim klientom wykonanie tablic reklamowych zgodnie z ich wymaganiami. Jeśli zatem marzysz o konkretnej lokalizacji, która twoim zdaniem przyniesie największe korzyści twojej firmie, skontaktuj się właśnie z Blillboardy360.pl. Przedsiębiorstwo zajmie się organizacją ziemi oraz ustawieniem na niej tablicy reklamowej, która następnie będziesz mógł wynająć. Nawet jeśli interesuje cię tylko jedna, konkretna ulica w danym mieście, masz szansę zrealizować swój projekt. Zdecyduj jedynie, który z billboardów najbardziej cię interesuje,

Billboardy wolnostojące

Jednymi z najbardziej popularnych rozwiązań są tablice reklamowe wolnostojące. Charakteryzują się one mocowaniem bezpośrednio w gruncie, co umożliwia wykonanie ich w dużej wielkości. Posiadają wzmocnione, specjalnie opracowane nogi oraz zbrojone fundamenty, które gwarantują ich stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Ich osadzenie w gruncie polega na zalaniu nóg i fundamentu betonem, co powoduje ich umocowanie na stałe w wybranym miejscu. Doskonale sprawdzają się między innymi przy drogach szybkiego ruchu.

Billboardy na budynkach

Kolejnym, chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem, jest mocowanie tablic reklamowych na budynkach oraz murach. Rozwiązanie takie idealnie sprawdza się w miastach, gdyż dzięki niemu nie jest wymagane znajdowanie lokalizacji, w której billboard nie będzie utrudniał ruchu.

Tablice reklamowe na fasadach budynków są doskonałym sposobem na dotarcie do dużej liczby mieszkańców miasta. Przyciągają wzrok zarówno przechodniów, jak i osób przejeżdżających nieopodal samochodem, tramwajem czy autobusem,

Billboardy przestawne

Alternatywą dla stacjonarnych tablic reklamowych są billboardy przestawne. Cechują się nieznacznie lżejszą konstrukcją, która pozwala na ich mocowanie za pomocą przetrzymujących je za stelaż płyt. Nie wymagają osadzania i betonowania w gruncie. Dzięki temu mogą być łatwo i szybko przeniesione do innej, bardziej funkcjonalnej lokalizacji. Mogą być wykorzystywane w różnorodnych punktach, zarówno miejskich, jak i na terenach dojazdowych.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *